LT   EN   RUS
 
 
Prekės
Paslaugos
Darbų galerija
Kontaktai

UAB Dekorosa. Užuolaidos, romanetės, širmos, lovatiesės, karnizai

Užuolaidos, romanetės, širmos, lovatiesės
Užsakymas internetu:

Gyvenate užsienyje, bet svajojate turėti išskirtines, kokybiškas užuolaidas ir papuošti savo gyvenamąjį būstą? O gal gyvenate Lietuvoje ir mėgstate pirkinius daryti internetu? Mes Jums tikrai padėsime!

Bendraudami internetu mes Jums pasiūsime ir pristatysime viską: nuo pagalvėlių, lovatiesių iki viso namo ar buto langų apipavidalinimo. Jums tereikės atsiųsti išmatavimus bei fotografijas su langais ir esamu daliniu interjeru. Taip pat parašykite ko pageidaujate, apie ką svajojate ir mes šiuos norus padėsime įgyvendinti. Priderinsime audinius, atitinkančius Jūsų pageidavimus, parinksime kabinimo mechanizmus, atsiųsime audinių fotografijas, projektą, eskizus bei finansinę sąmatą. Jums beliks tik padaryti sprendimą.

Vykstant gamybai su klientu pastoviai bendraujame ir palaikome ryšį. Gaminius Lietuvoje pristatysime patys arba per vietinių kurjerių tarnybas, užsienyje gyvenantiems klientams per DHL, LP Express arba per užsakovo parinktus vežėjus. Užsienio klientų patogumui atsikaitymus priimame Eurais, D. Britanijos Svarais Sterlingais, PayPal.

Užsakymų laukiame el. paštu info@dekorosa.lt

Ispaniškas lovatieses galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje www.lovatieses.lt

 

www.dekorosa.lt     www.uzuolaidos1.lt      www.lovatieses.lt      www.uzraktai.lt