LT   EN   RUS
 
 
Prekės
Paslaugos
Darbų galerija
Kontaktai

UAB Dekorosa. Užuolaidos, romanetės, širmos, lovatiesės, karnizai

Užuolaidos, romanetės, širmos, lovatiesės
Prekės, gaminiai:

Karnizai, romanečių, širmų tvirtinimo mechanizmai. Parenkami atsižvelgiant į interjero detales, būsimą gaminį bei kliento pageidavimus. Užuolaidos. Siuvamos dieninės, naktinės užuolaidos. Medžiagų gausus pasirinkimas užtikrina geriausią patalpos dizaino ir kliento poreikių harmoniją. Siuvamos tiek klasikinės, tiek šiuolaikiško, modernaus stiliaus gaminiai. Užuolaidos taip pat puošiamos įvairiomis dekoracijomis bei siuvinėjimais, kas dar labiau atspindi kiekvieno kliento gaminių individualumą.

Romanetės, širmos. Gaminiai siuvami atsižvelgiant į kliento esamą ar būsimą interjerą, apšvietimą, baldus ir kitas detales . Gaminiai taip pat individualiai siuvinėjami ir dekoruojami. Rezultatas visada būna puikus ir atspindintis idėjas. Lovatiesės, pagalvėlės, užvalkalai kėdėms, stalo servetėlės. Gaminiai priderinami prie kliento interjero bei užuolaidų, romanečių, širmų dizaino ir įsilieja į bendrą patalpų harmoniją.

Visos medžiagos yra itin aukštos kokybės, atsivežamos iš Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Austrijos, Italijos garsių gamintojų, tokių kaip Gebrüder Munzert, Gonzalez LLado, Ernst Beck, Stoeckel & Grimmler, Neutex, Yebane, Indes- Fuggerhaus, Rilox, Comersan, Athenea, Mompo's, Rinnova, Pielsa, Wolfel & Co., Sati, Proca, Ridex, Dateks ir kt. 

Visų gaminių kokybė yra atidžiai kontroliuojama, darbai ruošiami kiekvienam su dideliu kruopštumu ir atsidavimu. Įvairiuose miestuose sparčiai didėjantis klientų ratas, rekomendacijos bei geri ir šilti atsiliepimai patys kalba už gaminių bei darbo kokybę.

Naujiena! Papildomi lango varčios užraktai Jūsų saugumui. Aplankykite mūsų internetinę svetainę www.uzraktai.lt

Išskirtinės lovatiesės Jūsų namams mūsų parduotuvėje www.lovatieses.lt

 

www.dekorosa.lt     www.uzuolaidos1.lt      www.lovatieses.lt      www.uzraktai.lt