LT   EN   RUS
 
 
Prekės
Paslaugos
Darbų galerija
Kontaktai

UAB Dekorosa. Užuolaidos, romanetės, širmos, lovatiesės, karnizai

Užuolaidos, romanetės, širmos, lovatiesės
Paslaugos:

Su klientais bendrauja profesionalios dizainerės, turinčios dizaino-siuvinių technologo aukštajį išsilavinimą bei gerą darbinę patirtį. Šilti, malonūs architektų, klientų atsiliepimai kalba apie dizainerių gabumus bei darbo ir gaminių kokybę. Dizainerė atvyksta pas kiekvieną klientą į namus ar kitą objektą. Kruopščiai įvertinamas patalpų esamas arba būsimas interjeras bei dizainas, taip pat kliento nuomonė bei pageidavimai. Klientams pateikiamas ir pasiūlomas gausus medžiagų, mechanizmų bei darbų vizualinis pasirinkimas. Kiekvienam klientui individualiai paruošiami detalūs būsimų gaminių eskizai bei paskaičiavimai. Visa tai padeda klientui priimti jam labiausiai patikusį variantą.

Siuvamos užuolaidos, romanetės, širmos, lovatiesės, pagalvėlės ir kitos interjero detalės. Gamybos procesas yra atidžiai kontroliuojamas. Gaminiai puošiami įvairiomis aplikacijomis, siuvinėjimais bei dekoracijomis, kas dar labiau pabrėžia kiekvieno kliento gaminių individualumą.

Karnizus bei romanečių, širmų mechanizmus tvirtina kartu atvykstantis meistras. Dizainerė kontroliuoja visą gamybos procesą nuo idėjos pateikimo iki galutinio darbų pridavimo klientui. Tai užtikrina nepriekaištingą gaminio, darbų ir paslaugų kokybę.

Dėmesio! Pagal atsiųstus išmatavimus ir interjero nuotraukas parenkame ir siuname gaminius ir užsienyje gyvenantiems klientams. Ypatingai mūsų gaminiais puošiasi Norvegijoje, Airijoje, Anglijoje ir kituose Europos šalyse gyvenantys lietuvaičiai. Įsileiskite į namus jaukumą ir šilumą ir Jūs!

 

www.dekorosa.lt     www.uzuolaidos1.lt      www.lovatieses.lt      www.uzraktai.lt